НОВОСТИ

Тернопільський університет увійшов у сотню вишів, який включили до бази Scopus

2 ноября 2017 14:06 | Новости
Міністерство освіти і науки забезпечило підключення понад 100 українських вишів та наукових установ МОН до міжнародних наукових баз даних за кошти держбюджету
 
Зокрема, 68 закладів отримали доступ до бази Scopus, а 64 – до Web of Science. Серед них і тернопільські ВЗН. Так, Тернопільському національному педуніверситету імені В.Гнатюка надано доступ до Web of Science, а Тернопільському національному економічному та Тернопільському національному технічному університетам – доступ до Scopus.
 
«В Україні досі лише одиниці з найбільших ВНЗ могли дозволити собі доступ до цих ресурсів власним коштом. МОН вирішило змінити цю ситуацію і фінансово підтримати централізовану передплату, щоб дати змогу якомога більшій кількості вчених користуватись такими базами даних. Найпопулярнішими в науковому світі є Web of Science та Scopus, які стали не просто базами наукових видань і публікацій, а інформаційними платформами, які мають багато додаткових корисних аналітичних сервісів. Це дійсно потрібні науковцям якісні ресурси пошуку та аналізу інформації», – розповів директор департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.
 
Щоб відібрати виші та установи, Міністерство провело конкурс, який включав наступні критерії: кількість наукових та науково-педагогічних працівників; обсяг залучених фінансових ресурсів на наукові дослідження і розробки; кількість наукових публікацій в Scopus та Web of Science.
 
Сума балів, одержаних за цими критеріями, визначила загальний рейтинг закладу із максимальною оцінкою у 30 балів. Тим закладам, що одержали 15 балів і більше, а таких було 29, – надано доступ до обох баз даних. 74 ВНЗ одержали доступ до однієї з двох баз.
Джерело: ternopillive.com.ua
Новости RSS   Просмотров(38)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
20 населених пунктів залишатимуться у п’ятницю без світла на Тернопільщині
20 населених пунктів залишатимуться у п’ятницю без світла на Тернопільщині 28 сентября 2017

Понад 20 населених пунктів Тернопільської області залишатимуться у п’ятницю, 29 вересня, без електропостачання

Просмотров (51)
На Тернопільщині створили новий туристично-інформаційний центр
На Тернопільщині створили новий туристично-інформаційний центр 1 сентября 2017

Ще однин туристично-інформаційний центр створили на Тернопільщини – діятиме він у Теребовлі

Просмотров (57)
Зa ocтaннiй тиждeнь в Тepнoпoлi вiдpeмoнтoвaнo 12 двopiв
Зa ocтaннiй тиждeнь в Тepнoпoлi вiдpeмoнтoвaнo 12 двopiв 28 июля 2017

У Тepнoпoлi тpивaє кaпiтaльний peмoнт житлoвoгo фoндy, oб’єктiв блaгoycтpoю, дopiг, тpoтyapiв, iнжeнepних мepeж тa пpoвoдятьcя зaхoди з тepмoмoдepнiзaцiї житлoвих бyдинкiв

Просмотров (59)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)