НОВОСТИ

На Тернопільщині створили новий туристично-інформаційний центр

1 сентября 2017 11:29 | Новости

Ще однин туристично-інформаційний центр створили на Тернопільщини – діятиме він у Теребовлі

І хоч його команда працює у старовинному княжому місті уже три місяці, та офіційно свої двері туристично-інформаційний центр Теребовлі відкрив наприкінці серпня.  
 
Заступник Теребовлянського міського голови Людмила Колісник познайомила усіх присутніх із командою центру. Це -  магістр туризму, знавець трьох іноземних мов Степан Зелінський, журналіст Ілона Козар, веб-дизайнер, спеціаліст сервісів Гугл, картограф  Ярослав Ярошевський.
 
Вони розповіли про функції центру, який стане гостинним куточком для туристів з інших міст: тут можна буде випити кави, взяти в аренду туристичне спорядження та замовити екскурсію. Також центр надаватиме й інформаційні послуги, що стосуються дизайну та друку різноманітної рекламної продукції, створення сайтів, зйомки відеороликів.
 
 Поділились вони і результами започаткованих громадських обговорень, а також презентували новий інформаційний проект «Теребовля.інфо» - це сайт, де міститиметься інформація про усі організації та заклади нашого міста. Впливати на якість отриманих послуг закликають працівники центру, які розповідають про можливість залишати коментарі про кожне відвідане місце.
 
 Після презентації усі охочі змогли оглянути відкритий офіс центру, що розмістився у приміщенні музею-майстерні. Уся територія довкола музею матиме також нове обличчя.
 
Незаром тут з’являться охайні газончики, декоративні дерева, площа із бруківкою, невеличка літня сцена, лавочки і паркінг. Зміниться і музей: стане привабливим та сучасним, також він матиме свою майстерню. На сьогоднішній день тут тривають ремонтні роботи.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новости RSS   Просмотров(57)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Зa ocтaннiй тиждeнь в Тepнoпoлi вiдpeмoнтoвaнo 12 двopiв
Зa ocтaннiй тиждeнь в Тepнoпoлi вiдpeмoнтoвaнo 12 двopiв 28 июля 2017

У Тepнoпoлi тpивaє кaпiтaльний peмoнт житлoвoгo фoндy, oб’єктiв блaгoycтpoю, дopiг, тpoтyapiв, iнжeнepних мepeж тa пpoвoдятьcя зaхoди з тepмoмoдepнiзaцiї житлoвих бyдинкiв

Просмотров (60)
«Депутати, незалежно від фракції, одноголосно проголосують за Закон про кібербезпеку» - Ігор Побер
«Депутати, незалежно від фракції, одноголосно проголосують за Закон про кібербезпеку» - Ігор Побер 29 июня 2017

За добу до святкування 21-ї річниці від прийняття Конституції українські банки, енергетичні компанії, урядові і неурядові сервера, засоби масової інформації піддались найбільшій кібератаці

Просмотров (60)
Три дороги на Тернопільщині кардинально зміняться завдяки співпраці дорожників і громад
Три дороги на Тернопільщині кардинально зміняться завдяки співпраці дорожників і громад 1 июня 2017

Інфраструктура Тернопільської області із запровадженням децентралізації починає зазнавати позитивних змін. Завдяки тому, що значно більше коштів тепер акумулюється в бюджетах громад, люди можуть розпоряджатися ними на свій розсуд. Все частіше мешканці громад обирають в якості пріоритету ремонт доріг

Просмотров (66)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)