НОВОСТИ

«Депутати, незалежно від фракції, одноголосно проголосують за Закон про кібербезпеку» - Ігор Побер

29 июня 2017 11:11 | Новости
За добу до святкування 21-ї річниці від прийняття Конституції українські банки, енергетичні компанії, урядові і неурядові сервера, засоби масової інформації піддались найбільшій кібератаці.
Ситуацію прокоментував народний депутат від БПП Ігор Побер
 
- Тут безперечно є слід Росії. І ця атака – частина гібридної війни. На разі у нас йде неоголошена війна з Російською Федерацією і тому ми повинні бути готовими до всього. Тим більше, живучи вже в ХХІ столітті, ми повинні розуміти, що такі кібератаки цілком можливі. Крім України, дана хакерська атака пройшла і європейськими країнами, - розповідає народний обранець.
 
Від модифікованої версії вірусу "Wannacry" - Petya.A, яка готувалась щонайменше місяць, постраждали одні з найбільших українським компаній та установ. Зокрема "Ощадбанк", "Укрпошта", "Нова Пошта", "Укренерго", "Укртелеком", Міністерство інфраструктури України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, "24 Канал", "Інтер", "Перший Національний" та багато інших.
 
Вірус, потрапивши на комп’ютери користувачів під час активації зашифрував усі фали, після чого вимагав 300 доларів в біткоінах.
 
- Ми українці і біда нас лише об’єднає та зробить сильнішими. Багато що залежить від нас, від депутатів, і від тих законів, які ми приймемо. На разі в нас вже є готовий Закон України про кібербезпеку. Його потрібно лише «почистити» та внести деякі поправки, щоб вже за два тижні він пройшов у сесійну залу. Вважаю, що депутати, незалежно від фракції, одноголосно за нього проголосують, - наголосив Ігор Побер.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новости RSS   Просмотров(59)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Три дороги на Тернопільщині кардинально зміняться завдяки співпраці дорожників і громад
Три дороги на Тернопільщині кардинально зміняться завдяки співпраці дорожників і громад 1 июня 2017

Інфраструктура Тернопільської області із запровадженням децентралізації починає зазнавати позитивних змін. Завдяки тому, що значно більше коштів тепер акумулюється в бюджетах громад, люди можуть розпоряджатися ними на свій розсуд. Все частіше мешканці громад обирають в якості пріоритету ремонт доріг

Просмотров (66)
Дороги у Тернополі пропонують заливати цементом
Дороги у Тернополі пропонують заливати цементом 28 апреля 2017

Місцеві дороги пропонують встеляти цементно-бетонним покриттям. Петицію з відповідним змістом зареєстрував на сайті міської ради користувач Олег Філь

Просмотров (78)
Комунальники працюють над поточним ремонтом доріг Тернополя
Комунальники працюють над поточним ремонтом доріг Тернополя 13 марта 2017

У Тернополі цими днями триває ямковий та поточний ремонт доріг

Просмотров (92)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)