НОВОСТИ

Три дороги на Тернопільщині кардинально зміняться завдяки співпраці дорожників і громад

1 июня 2017 12:37 | Новости
Інфраструктура Тернопільської області із запровадженням децентралізації починає зазнавати позитивних змін. Завдяки тому, що значно більше коштів тепер акумулюється в бюджетах громад, люди можуть розпоряджатися ними на свій розсуд. Все частіше мешканці громад обирають в якості пріоритету ремонт доріг
 
 
В першу чергу дорожники ремонтують автошляхи державного значення, а потім переходять до місцевих. Однак, зважаючи на економічну ситуацію в країні і відповідно обмежене фінансування, часто місцеві дороги отримують лише малий відсоток від потреби ремонту.
 
У минулому році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області вперше здійснила ремонт дороги на умовах співфінансування із Байковецькою громадою. Завдяки співпраці 8 кілометрів автошляху Ігровиця-Дубівці-Смиківці були відновлені. В тому числі на 4 кілометрах дороги проведений капітальний ремонт. В результаті відновлено під′їзди до населених пунктів: Стегниківці, Курники, Лозова, Шляхтинці.
 
Позитивний досвід співпраці дорожників та байківчан не міг не заохотити інші громади Тернопільщини. Загалом у 2016 році договори про спільну оплату робіт було укладено ще з Різдвянівською сільською радою, Золотопотіцькою селищною радою, Борщівською і Теребовлянською міською радою, Чортківською райдержадміністрацією.
 
Наразі роботи активно проводяться на трьох об’єктах. Фінансують їх в однаковій мірі органи місцевого самоврядування і Служба автомобільних доріг.
 
Так, за пропозицією Теребовлянської районної ради ремонтується автодорога Струсів-Різдвяни. На об’єкт по 200 тисяч гривень виділила райрада та Служба автодоріг. Також у Лановецькому районі за зверненням Борсуківської сільської ради розпочали ремонт на автошляху Ланівці-Вишнівець. На нього було виділено по 100 тисяч гривень кожною зі сторін.
 
Дорожню техніку можна побачити зараз і на автодорозі Березовиця-Острів. Там ремонтують покриття проїзної частини. По 4 мільйони гривень на нього виділила САД та Острівська сільська рада.
 
Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до лідерів громад: долучитися до відновлення інфраструктури загального користування області можна вже сьогодні. Пропозиції щодо ремонту на умовах співфінансування можна надсилати на електронну пошту САД teletayp@ukr.net або за адресою Україна, 46001, м.Тернопіль, вул.О.Кульчицької, 8.
Джерело: realno.te.ua
Новости RSS   Просмотров(65)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Дороги у Тернополі пропонують заливати цементом
Дороги у Тернополі пропонують заливати цементом 28 апреля 2017

Місцеві дороги пропонують встеляти цементно-бетонним покриттям. Петицію з відповідним змістом зареєстрував на сайті міської ради користувач Олег Філь

Просмотров (78)
Комунальники працюють над поточним ремонтом доріг Тернополя
Комунальники працюють над поточним ремонтом доріг Тернополя 13 марта 2017

У Тернополі цими днями триває ямковий та поточний ремонт доріг

Просмотров (92)
Більше мільйона гривень заробили шахраї з Тернополя через інтернет
Більше мільйона гривень заробили шахраї з Тернополя через інтернет 27 января 2017

Факт шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням ЕОМ, виявили в ході проведених заходів працівники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Подільського управління Департаменту кіберполіції

Просмотров (111)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)