НОВОСТИ

Комунальники працюють над поточним ремонтом доріг Тернополя

13 марта 2017 12:48 | Новости

У Тернополі цими днями триває ямковий та поточний ремонт доріг. Зі слів начальника відділу технагляду Олега Вітика, управління житлово-комунального господарства спільно з відділом технагляду визначили найбільш пошкоджені після зимових перепадів температур ділянки доріг, на яких першочергово розпочали роботи. Також до уваги брали звернення водіїв.

«Наразі провели асфальтування нижнього шару на вул. 15 Квітня та зі сторони біля онкодиспансеру, і зі сторони так званого «болгарського магазину», - розповідає Олег Вітик. – Також проведено фрезерування дорожнього покриття на вул. Коновальця, де скоро розпочнуть асфальтування, а на інших ділянках міста триває ліквідація глибоких вибоїн».

Нагадаємо, що капітальний ремонт вулиць Тернополя розпочнуть після проведення тендерних процедур та з настанням сприятливих погодних умов.

Джерело: rada.te.ua

Новости RSS   Просмотров(92)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Більше мільйона гривень заробили шахраї з Тернополя через інтернет
Більше мільйона гривень заробили шахраї з Тернополя через інтернет 27 января 2017

Факт шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням ЕОМ, виявили в ході проведених заходів працівники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Подільського управління Департаменту кіберполіції

Просмотров (112)
Тepнoпiль опинилося в п’ятipцi нaйкpaщих мicт для життя
Тepнoпiль опинилося в п’ятipцi нaйкpaщих мicт для життя 26 декабря 2016

Пoпyляpний пopтaл oгoлoшeнь OLX пpoвiв мacштaбнe oпитyвaння нa тeмy, y якoмy мicтi Укpaїни жити нaйкpaщe. Оцiнювaли якicть життя caмi житeлi мicт. Рeзyльтaти виявилиcя пpиємними для тepнoпoлян.

Просмотров (136)
Атака стихії 2.0: тернополян попереджають про погіршення погодних умов
Атака стихії 2.0: тернополян попереджають про погіршення погодних умов 1 декабря 2016

Так, впродовж 2-3 грудня в Тернополі та області очікується ожеледиця, налипання місцями мокрого снігу та утворення снігового покрову висотою 15-20 см, повідомляє Укргідрометцентр.

Просмотров (150)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)