НОВОСТИ

На Тернопільщині відновить роботу цукровий завод

28 июля 2016 12:43 | Новости

Голова Гусятинської районної державної адміністрації Віталій Батіг разом із першим заступником голови РДА Ігорем Гайдуком побували на Хоростківському цукровому заводі. Зустрілися із керівником підприємства Анатолієм Музикантом. Обговорили ряд робочих питань.

На даний момент тут проходять роботи із ремонту та підготовки обладнання перед початком роботи заводу. Запчастини є імпортного виробництва, тому інколи виникають труднощі із їх довготривалим постачанням. Керівник прогнозує, що підприємство запрацює у вересні місяці цього року, сировини є достатньо для роботи заводу протягом 80 днів.

Заробітня плата виплачується вчасно, на сьогодні її середній розмір становить 4800 грн, працівники умовами праці задоволені. На даний час тут працює 233 людей, після запуску виробничого процесу кількість працівників суттєво збільшиться. Виробництво на заводі у сезон проходитиме у три зміни. Анатолій Музикант зазначив, що суттєвого оновлення потребують зовнішні споруди, які роками не ремонтувалися.

Господар підприємства провів екскурсію виробничими приміщеннями, демонстрував наявні технології, розповів як проходить технологічний процес виробництва цукру.

Відрадно, що відкриття колишнього цукрового заводу дозволить забезпечити додаткові робочі місця, значні поступлення до районного бюджету, соціальні відрахування.

Джерело: infoprostir.te.ua

Новости RSS   Просмотров(198)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Тернопіль кілька місяців фестивалитиме на міському пляжі
Тернопіль кілька місяців фестивалитиме на міському пляжі 29 июня 2016

Впродовж літа у Тернополі на міському пляжі планують провести кілька тематичних фестивалів. Дозвіл на здійснення такої діяльності місцевому підприємству надала Тернопільська міська рада.

Просмотров (182)
1 червня у Тернополі відкриють оновлений сквер, розташований в історичній частині міста
1 червня у Тернополі відкриють оновлений сквер, розташований в історичній частині міста 30 мая 2016

Сквер на перехресті вулиць Валова-Руська уже готують до відкриття. Про це повідомив заступник міського голови Владислав Стемковський. Відкриють оновлений сквер 1 червня, у День захисту дітей.

Просмотров (189)
На Тернопіллі пройде чемпіонат області зі спортивного туризму
На Тернопіллі пройде чемпіонат області зі спортивного туризму 28 апреля 2016

Вже сорок шостий раз поспіль в області пройде чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків з виду пішохідний туризм.

Просмотров (212)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)