НОВОСТИ

В Тернополі заборонено з батьків збирати кошти на потреби школи

30 марта 2016 13:46 | Новости

У тернопільських школах та садочках заборонено примусово збирати гроші з батьків на поточні потреби та ремонти. Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал . Згідно документу керівники закладів освіти не рідше 2-х разів на рік зобов’язані звітувати перед громадськістю про використання коштів, що надійшли у заклади.

Тернополян, які стикнулись з фактом примусового збору коштів, просять повідомляти в управління освіти та науки тернопільської міської ради. -З міського бюджету було виділено виділено додатково понад 17 мільйонів гривень на сферу освіти міста. З них ми виділяємо три мільйони гривень на харчування у дитячих садочках міста, ще 7 мільйонів на капітальний ремонт приміщень та придбання необхідного обладнання закладам освіти, а також 4 мільйони на ремонт під’їзних шляхів до дитячих садків, – розповідає Сергій Надал. – Також ми виділяємо більше 3,5 мільйона гривень на оплату усіх робіт у дитсадках та школах з тією метою, щоб у батьків перестали збирати гроші на дрібні побутові потреби.

Джерело: uhradio.fm

Новости RSS   Просмотров(211)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Тернополі маршрутки їздитимуть по-новому
У Тернополі маршрутки їздитимуть по-новому 28 января 2016

27 січня на засіданні виконавчого комітету затверджено маршрути громадського транспорту загального користування у Тернополі. Відтак, у новій маршрутній мережі передбачено зміну сполучення громадського транспорту. Проте ці зміни будуть впроваджені не раніше травня, адже до цього часу управління транспорту, комунікацій та зв’язку повинне провести конкурс із відбору автоперевізників.

Просмотров (231)
Тернополян запрошують писати Всеукраїнський диктант національної єдності
Тернополян запрошують писати Всеукраїнський диктант національної єдності 29 октября 2015

9 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, відбудеться написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Просмотров (255)
З 1 жовтня на Тернопільщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї
З 1 жовтня на Тернопільщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї 1 октября 2015

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактики злочинів з їх використанням з 1 по 31 жовтня в нашій області, як і по всій Україні, проходитиме місячник добровільної здачі зброї.

Просмотров (249)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)