НОВОСТИ

У Тернополі проведуть Фестиваль прибирання

25 февраля 2016 13:00 | Новости

Всеукраїнська акція «Let’s Do it, Ukraine» не омине й Тернопільську область. 23 квітня жителі Тернопільщини зберуться кожен у своєму місті чи селі аби прибрати найзабрудненішу територію.

Українці перейняли досвід прибирання рідних міст від європейців. Зараз організація з прибирання «Let’s Do it, world» об'єднує 113 країн світу. Глобальний "суботник" відбувається так: жителі країни в обраний ними день виходять на вулиці населених пунктів, де проживають, та прибирають свій населений пункт, прибудинкову територію, місце біля офісу тощо.

Тернопіль долучився до акції «Let’s Do it, Ukraine» вперше у 2011 році. Цієї весни крім прибирання у місті проведуть фестиваль «Чистофест». На нього завітають гурти і співаки, імена яких організатори поки що приховують. Цікаві конкурси, розваги, майстер-класи з перетворення сміття на щось корисне та красиве також чекають гостей фестивалю. Проведуть його на острівці "Чайка" у парку ім.Шевченка 23 квітня.

- Україна в цій акції бере участь вже шостий рік. Цього року акція проходитиме 23 квітня. У Тернополі основна локація - парк імені Тараса Шевченка. Є безліч і інших територій, які потребують прибирання,- коментує координатор підготовки акції «Зробимо Україну чистою разом» в області Вікторія Микитюк.

Метою акції, за словами організаторів, є навчити нове покоління цінувати культуру, екологію, показати старшим поколінням, що молодь піклується про довкілля.

Координатори організації планують провести у цьому році два екологічних табори, лекції, уроки для найменших про важливість збереження природи.

Долучитися до акції зголосилися 7 районів області. Чекають і на інших.

Робочий інвентар прибиральникам придбають за кошти бюджету.

Джерело: beztaby.te.ua

Новости RSS   Просмотров(208)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Тернополі маршрутки їздитимуть по-новому
У Тернополі маршрутки їздитимуть по-новому 28 января 2016

27 січня на засіданні виконавчого комітету затверджено маршрути громадського транспорту загального користування у Тернополі. Відтак, у новій маршрутній мережі передбачено зміну сполучення громадського транспорту. Проте ці зміни будуть впроваджені не раніше травня, адже до цього часу управління транспорту, комунікацій та зв’язку повинне провести конкурс із відбору автоперевізників.

Просмотров (231)
Тернополяни хочуть «розумних» зупинок
Тернополяни хочуть «розумних» зупинок 24 декабря 2015

На сайті електронних петицій e-dem.in.ua тернополянка Надія Яворська зареєструвала пропозицію про побудову «розумних» зупинок.

Просмотров (232)
17 вуличних художників України покажуть своє мистецтво у Тернополі
17 вуличних художників України покажуть своє мистецтво у Тернополі 26 ноября 2015

З 27 листопада до 11 грудня у Тернополі триватиме виставка вуличного мистецтва.

Просмотров (238)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)