НОВОСТИ

У Тернополі маршрутки їздитимуть по-новому

28 января 2016 12:59 | Новости

27 січня на засіданні виконавчого комітету затверджено маршрути громадського транспорту загального користування у Тернополі. Відтак, у новій маршрутній мережі передбачено зміну сполучення громадського транспорту. Проте ці зміни будуть впроваджені не раніше травня, адже до цього часу управління транспорту, комунікацій та зв’язку повинне провести конкурс із відбору автоперевізників.

«Маршрутна мережа пройшла усю процедуру, яка передбачена законодавством, у т.ч. й громадське обговорення та внесення пропозицій тернополян. Зазначу, що 80% пропозицій тернополян, які надійшли у наше управління, були враховані у новій маршрутній мережі, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – Зараз ми приступаємо до проведення конкурсу із відбору автоперевізників і вже після підписання договорів із перевізниками буде впроваджена нова маршрутна мережа».

Із нововведень впроваджується маршрут №6А, який курсуватиме з мікрорайону «Новий світ» до Нового ринку на вул. Митрополита Шептицького (маршрут буде соціальний при умові виділення коштів державою для компенсації проїзду); №5А (курсуватиме до центру с.Острів); №20А (курсуватиме за маршрутом №20 до Нового ринку); №22А (курсуватиме за маршрутом №22 до Нового ринку); №21 (курсуватиме з мікрорайону «Канада» через залізничний вокзал до ринку); №26 (вул. С.Будного – Лучаківського – Бродівська до «Епіцентру»); змінено маршрут №28 (курсуватиме з вул. С. Будного до ринку через вул. Оболоня – Новий ринок – у сторону мікрорайону «Дружба»); №31 (курсуватиме від зупинки «Мазепи» з поворотом на вул. Максима Кривоноса – вул. В. Винниченка по вул. С. Будного (об’їзна) до юридичного факультету ТНЕУ); №36 (після проведення ремонту дороги курсуватиме до вул. Чернівецька).
Тролейбусна мережа залишається без змін.

Джерело: poglyad.te.ua

Новости RSS   Просмотров(230)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Тернополян запрошують писати Всеукраїнський диктант національної єдності
Тернополян запрошують писати Всеукраїнський диктант національної єдності 29 октября 2015

9 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, відбудеться написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Просмотров (255)
З 1 жовтня на Тернопільщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї
З 1 жовтня на Тернопільщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї 1 октября 2015

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактики злочинів з їх використанням з 1 по 31 жовтня в нашій області, як і по всій Україні, проходитиме місячник добровільної здачі зброї.

Просмотров (249)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (21244) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)