НОВОСТИ

Мер Тернополя провів перші кадрові призначення

6 декабря 2010 17:17 | Новости

 Окрім цього, мер Тернополя Сергій Надал призначив начальником управління освіти і науки представника від партії "Наша Україна" Ольгу Похиляк.

"Попередній начальник управління освіти Олександр Остапчук написав заяву на звільнення, – повідомляють в прес-службі. – Крім того, були повідомлення, що через погане планування бюджету працівники шкіл та дошкільних закладів вчасно не отримували заробітної плати та йшли у вимушені відпустки".

Ігор Мединський, що очолить управління транспорту, комунікацій та зв’язку раніше перебував на посаді начальника управління праці та соцполітики міськради, балотувався на посаду міського голови Тернополя. Свого часу вже очолював управління транспорту, комунікацій та зв’язку.

Новости RSS   Просмотров(1482)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В області видали поза 25 тисяч паспортів
В області видали поза 25 тисяч паспортів 6 декабря 2010

У поточному році територіальні підрозділи у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Тернопілля видали понад 25 тисяч паспортів громадянина України. Серед цієї кількості паспортисти документували понад 13 тисяч юнаків і дівчат, які досягнули шістнадцятиріччя.

Просмотров (1744)
БЮТ заблокував Тернопільську районну раду
БЮТ заблокував Тернопільську районну раду 6 декабря 2010

Ухвалою суду призупинено дію рішення Тернопільської районної ради про обрання голови.

Просмотров (1624)
Тернопольскому горсовету никак не удается начать работу
Тернопольскому горсовету никак не удается начать работу 24 ноября 2010

После выборов прошло три недели, но Тернопольский теризбирком до сих пор не созывает сессию новоизбранного Тернопольского горсовета. В связи с этим новоизбранный мэр Тернополя Сергей Надал обратился к членам ТИК с просьбой созвать первую сессию. Об этом «Комментариям» сообщили в пресс-службе Тернопольского горсовета

Просмотров (1251)
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)