НОВОСТИ

У Тернополі завершився четвертий етап Кубка Надії з більярду

24 ноября 2010 17:18 | Новости

 Змагання серед юнаків та дівчат приймали два місцевих більярдних клуби - "Титул" та "Хелсон".

На тернопільському турнірі зареєструвались 16 юніорів (1992-1994 р.н.), 27 юнаків (1995 р.н. та менше), а також шість дівчат (1992 р.н. та менше). Цей етап Кубка Надії мав всі підстави нести статус міжнародного, адже окрім українців участь у них взяли представники з Молдови та Білорусі. Традиційно більше було молдаван - чотири проти одного білоруса. Забігаючи наперед, варто сказати, що найвище досягнення молдовських гостей - друга сходинка у змаганнях серед юнаків. У фінальному матчі молдаванин Володимир Рейс поступився представнику Дніпропетровщини Владу Дерев’янко.

Стати двократним вдалось лише тернополянину

Відкриття змагань пройшло у п’ятницю, 19 листопада, у більярдному клубі "Титул". Головний арбітр змагань Віктор Приходько із Кременчука представив найбільш титулованих учасників турніру та після того, як пролунав національний гімн України, змагання відкрили.

- Турнір під егідою федерації більярдного спорту "Кубок Надії" складається з чотирьох етапів, - пояснює голова тернопільської федерації Микола Здоровцев. - Потім за підсумком цих етапів вибираються кращі - 16 юнаків та 8 дівчат. Цей турнір - це шанс для всіх, хто не добрав кількість очок у попередніх етапах, добрати та пройти далі. Наступний етап відбудеться у грудні у Дніпропетровську.

За його словами, серед претендентів на проведення цього етапу були Миколаїв, Одеса, Київ, Чернівці та Тернопіль. Тернопіль обрали через те, що в нашому місті кращі умови. А окрім цього, три переможці цього турніру, який проводиться з 2003 року, були тернополянами. Один із них - Володимир Гасій став двократним переможцем. Досягнути такого ще не вдавалося нікому.

- Колись ми ще дійдемо до того, що в нас будуть професіонали у більярдному спорті. А поки що це лише початки, - каже Микола Здоровцев. - Люди, що наразі перемагають, - перші з них. Навіть зараз багато гравців, які виступають на цьому турнірі, є представниками національних збірних своїх держав, є і призери чемпіонатів світу... А Тернопіль - це центр більярдного спорту. Він може похвалитися такими досягненнями, якими навіть куди більші міста не можуть похвалитися.

Змагання проводились із двох дисциплін - юніори (1992-1994 р.н.) змагались у динамічній піраміді, юнаки (молодші 1995 р.н.) та дівчата - у вільній. Різниця між вільною та динамічною пірамідою доволі значна. Просто кажучи, вільна піраміда це - бий по будь-якому шару, і хто швидше відправить у лузи вісім - переможець. Натомість динамічна піраміда має ряд своїх особливостей. У першу чергу, вона грається одним шаром. Два поспіль "свояки" таким чином забити неможливо. Це ключові відмінності, які роблять цей вид дійсно динамічним

Новости RSS   Просмотров(2183)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
До Тернополя приїде делегація з Любліна
До Тернополя приїде делегація з Любліна 24 ноября 2010

25 листопада до Тернополя прибуде делегація міста Люблін (Республіка Польща).

Просмотров (1018)
У Тернополі триває виставка робіт Марії Приймаченко
У Тернополі триває виставка робіт Марії Приймаченко 24 ноября 2010

До кінця листопада у Художньому музеї Тернополя триватиме виставка «Дивосвіт творчості Марії Приймаченко», відомої української народної художниці, засновниці так званого «наївного мистецтва», лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Просмотров (2144)
"Свобода" требует объявить ее победу в Тернополе
"Свобода" требует объявить ее победу в Тернополе 8 ноября 2010

ВО "Свобода" требует отменить постановление о пересчете голосов и объявить конечные результаты выборов в Тернопольский городской совет.

Просмотров (1251) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Тернопольские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)